Aktivní uhlí pro život!

Fresh Only - eshop blog

Aktivní uhlí je součástí zdravého životního stylu, ačkoli si ho mnozí pletou s uhlím živočišným, což je chyba. Živočišné uhlí se vyrábělo spalováním zvířecích kostí, kdežto to aktivní je ze dřeva, uhlí nebo kokosových ořechů. Je tedy vhodné i pro vegany a vegetariány. Co všechno umí?

Detoxikuje

Aktivní uhlí má vysokou absorpční schopnost – váže na svůj povrch plyny a toxické látky ze zažívacího traktu. Jakmile jsou toxiny „polapené“, tělo je snadněji vyplavuje. Při příští detoxikaci tedy neváhejte aktivní uhlí použít, očista bude maximálně efektivní.

Blahodárně působí na trávicí trakt

Zažívací potíže, plynatost, nadýmání, dietní chyby. Jelikož aktivní uhlí očišťuje tělo od toxinů a zabraňuje hromadění odpadního materiálu, blahodárně působí na trávicí trakt. To se projevuje i na stavu pleti. Zbavíte-li se nežádoucích látek, přestanete trpět na akné.

Bělí zuby

Káva, červené víno, kouření. Dávno vaše zuby nejsou bílé jako sníh? Použijte aktivní uhlí, které z chrupu odstraní špínu. Díky němu prokouknou.

Nahrazuje deodorant

Antiperspiranty nemají tu nejlepší pověst. Odborníci je kritizují pro obsah hliníkových solí, navíc potlačují přirozené pocení. Jenže přes tělesný zápach způsobený bakteriemi a toxiny vlak nejede. Řešení se nabízí opět v aktivním uhlí, které se dá požívat i zevnitř a potlačuje pocení. 

Snižuje hladinu cholesterolu

Příznivci tohoto zázraku vyráběného zuhelněním rostlinného materiálu tvrdí, že aktivní uhlí na sebe váže špatný typ cholesterolu a tím snižuje riziko kardiovaskulárních chorob.

Vlasy ho milují

Bohužel, mnoho lidí se potýká se svědivou, šupinatou a suchou pokožkou hlavy, jež ovlivňuje kvalitu vlasů. Detoxikační vlastnosti aktivního uhlí si ale poradí i s tímto problémem. Opět platí, že na sebe uhlí naváže toxiny a vypláchne je. Dá se tedy považovat i za kosmetický prostředek, jež navíc očišťuje samotnou vodu od chemie a přidaných látek.


Ať přidáte aktivní uhlí jako prevenci nebo jako léčbu, v Ginger shotu od FreshOnly chutná skvěle. 

 

theplace a fresh-34

 

U nás ve FreshOnly můžete účinky aktivní uhlí vyzkoušet například v Ginger Shotu Black Extra s kombinací limetky, zázvoru, ananasové šťávy a medu.

 

 

Produkty FreshOnly s aktivním úhlím

Ginger Shot Black 75ml

Ginger Shot Black Extra 75ml

Ginger Shot Family Pack  750ml

Ginger Shot Family Pack Extra 750 ml

 

 

 Stay Fresh!

 

Zpět do obchodu