Ambasadoři

 

 

restovski

 

Restovski

Je český rapper a MC. V říjnu 2013 vyšla jeho druhá deska s názvem “Střepy” opět s DJem Fattem a po delší pauze, kdy rozdával sloky na cizí alba víc než vlastní tracky, vyšla v dubnu 2018 konečně jeho třetí deska “Restart”. Nyní už šlo o album s hudbami od více producentů, mezi kterými ale nechyběl ani DJ Fatte. Na albu se v textech silně odráží změny v životě Resta a jeho tvorba i sdělení se posouvá jinam, než na předchozích albech. V říjnu 2018 vyšla druhá společná label deska s názvem “AKTA X”. Nyní Rest pracuje na čtvrté sólo desce.

 

@restovski

 

 

  

 

 

Dominik_Luks

 

Dominik Luks

Zápasník v thaiboxu, boxu, MMA, BJJ. Akondiční trenér amerického fotbalu Lions (v roce 2019 mistr 1. ligy). Zabývám se psychologií ve sportu. Posouvám mentální hranice sportovce a pomáhám mu při problémech jak ve sportu, tak v životě Trenérské kariéře se věnuji 7 let. Účastník Reality show Robinsonův ostrov 2. Trenér dětské sebeobrany a psychomotorických treninků. Trenér, kondiční a silové připravy. Trenér MMA. Kondiční trenér 2 třídy. Rozhodčí MMA s licencí A+ od UF.

 

@dominikluks

 

 

  

 

 

karol

 

Karolína Šramlová 

A senior marketing/events and sales professional with over 10 years of international experience. Dedicated to the business growth through delivery of the creative solutions. I deliver value and reduce costs to reach and over-reach the potential of the business.

 

@karolinasramlova